Влада Ворзеля збирається внести зміни до генплану селища

Влада Ворзеля збирається внести зміни до генплану селища

Селищна рада Ворзеля замовила розробку проекту змін до генерального плану. Ці роботи за 165 тис. гривень повинен виконати Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто". Остаточний проект повинен з’явитися після проведення громадських слухань з даного питання – орієнтовно до початку червня 2020 року.

Об этом сообщает Руспрес

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 11 лютого 2020 року Ворзельська селищна рада уклала договір з ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя" (**) на надання послуг щодо розгляду пропозицій та врахування громадських інтересів при розробленні генерального плану селища Ворзель Київської області. Ціна договору склала 165 тис. гривень.

Згідно з угодою, підрядник повинен надавати консультативну допомогу замовнику, брати участь у роботі погоджувальних комісій, формувати протоколи розгляду пропозицій при проведенні громадських слухань та довідки про консультації з органами влади.

За результатами громадських слухань та роботи погоджувальної комісії підряднику необхідно підготувати зміни до генплану, у тому числі у розділ "Охорона навколишнього середовища".

По договору, всі роботи повинні бути виконані до 1 червня 2020 року.

Тендер провели без аукціону. В системі ProZorro опублікований звіт про укладення договору.

Згідно з даним аналітичної системи Youcontrol, ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя" існує з 1994 року. Засновник підприємства – Міністерство регіонального розвитку. Директор – заслужений архітектор України Іван Шпилевський.

Крім наукової діяльності підприємство активно займається плануванням територій по всій Україні. Зокрема, "Діпромісто" у 2003 році розробило Генеральну схему планування території України, а співробітники ДП є авторами розробки схем планування 10 областей і генпланів міст Одеса, Черкаси, Канів.

За результатами публічних закупівель держпідприємство з 2008 року отримало 321 замовлення майже на 147 млн гривень. Найдорожчі підряди "Діпромісто" отримало від Департаменту по роботі з активами Дніпровського міськради (загальная вартість договорів 10,6 млн гривень) (дані Zакупівлі).

Раніше KV повідомляла, що у липні 2019 року влада селища Ворзель замовила у держпідприємства "Діпромісто" стратегічну екологічну оцінку до містобудівної документації. Вартість документа, в якому повинні бути відображені екологічні проблеми, ризики та можливі наслідки, склала майже 250 тис. гривень. Роботи повинні були виконати до кінця 2019 року. Проте звіт про виконання договору не опубліковано.

Ворзельську селищну раду з 2015 року очолює Лариса Федорук.

* Ворзельська селищна рада (Код ЄДРПОУ: 04360592)

** Державне підприємство "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя (код ЄДРПОУ: 02497720)

Фото: ua.igotoworld

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/vlada-vorzelya-zbiraetsya-vnesti-zmini-do-genplanu-selishha”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя