В Івано-Франківську втілюватимуть проект Шкільного “бюджету участі” (ВІДЕО) | Версії | новини та розслідування

В Івано-Франківську втілюватимуть проект Шкільного "бюджету участі" (ВІДЕО) Об этом сообщает tvtrast.in.ua со ссылкой на СМИ.


Незабаром учні самі вирішуватимуть, як облаштувати рідний навчальний заклад. Наразі в місті обрали пілотну школу. Серед чотирьох десятків навчальних закладів повезло Пасічнянській початковій школі, пишуть Версії з посиланням на Вежу.


Положення шкільного бюджету участі розроблятиме міська Рада учнівського самоврядування. Її представляють три десятки найактивніших учнів із різних навчальних закладів. Тут кажуть, учні більше знають, що потрібно їхній школі. Для початку актив школи навчатимуть, як правильно подавати проекти.


У загальноміському бюджеті участі освітянські заклади здебільшого голосують за “господарські” питання. А от від школярів чекають на креативні пропозиції щодо облаштування місць дозвілля. Наразі приблизний кошторис на практичне втілення ідеї для одного закладу становить 100 тисяч гривень.Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/v-ivano-frankivsku-vtilyuvatimut-proekt-shkilnogo-byudzhetu-uchasti-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя