Синоптик: Завтра в більшості областей України очікується поривчастий, до сильного, вітер. Візьміть це до уваги

літо вітер сіно Об этом сообщает tp0472.in.ua со ссылкой на СМИ.

Антициклон Corina та циклонічність десь аж поблизу Каспійського моря протистоять і це протистояння створює умови для сильного вітру.

Україна, як завжди, опиняється у цій зоні боротьби, і тому 22-го серпня в більшості наших областей очікується поривчастий, до сильного, вітер. Візьміть це до уваги, уважно паркуйте автомобілі та не затримуйтеся довго під старими великими деревами.

Антициклон Corina

Спека триватиме на Півдні, Сході та в більшості центральних областей, +30+35 градусів!

На Заході повітря у четвер стане значно свіжішим, +23+28 градусів.

Також послабне спека у північних областях, завтра там очікується +25+29 градусів.

Дощів не буде, домінуючою залишається суха повітряна маса, хіба окремі локальні опади можливі навколо Карпат та на північному сході.

У Києві, який належить до північної частини України, також завтра стане легше дихати, протягом дня передбачається +26+28 градусів. Сонячно, сухо.

До кінця тижня, на День Прапора і День Незалежності, у столиці буде погода без змін, сонячно та близько +25+28 градусів.

Ще є час, дістаньте свою улюблену вишиванку, подумайте, кому подарувати на свято, раптом в кого нема, кому з льону з довшим рукавом, кому з батисту, залежно від синоптичної ситуації вашої місцевості та максимальної температури повітря))

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Наталка ДІДЕНКО, синоптикДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1566378550-sinoptik-zavtra-v-bilshosti-oblastey-ukrayini-ochikuetsya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя