Стало відомо, хто з кандидатів лідирує у виборчому окрузі в Чернівцях, – соцопитування

Наразі у мажоритарному окрузі впевнено лідирує представниця партії «Слуга народу»
Згідно з даними соціологічного опитування, яке провела ГО " Інститут Маковецького", наразі у 201-му виборчому окрузі лідирує кандидат від партії «Слуга народу» Олена Лис, яка набирає 27,3% голосів виборців. На другому місці – Оксана Продан (самовисування), яка зняла свою кандидатуру – 12,1%.
Лише на третьому місці чинний депутат від Чернівців Микола Федорук (самовисування) – 11,4%. Четверту сходинку посідає Віталій Михайлішин («Опозиційна платформа – За життя) – 7,7%. Замикає п’ятірку лідерів Максим Кияк (партія «Голос») – 5,5%.
Загалом рейтинг виглядає наступним чином (кандидати розташовані в алфавітному порядку):

Стало відомо, хто з кандидатів лідирує у виборчому окрузі в Чернівцях, – соцопитування Об этом сообщает pressorg24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Опитування проводили на території Чернівців з 5 до 8 липня за формалізованою анкетою. Статистична похибка дослідження - 3,1%, опитано 1000 респондентів. Вибірка репрезентативна за статтю, віком та районами міста.

Ознайомитися з усіма кандидатами, які балотуються до Верховної Ради за 201-им округу можна ТУТ.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/11/stalo-vidomo-khto-z-kandydativ-lidyruie-u-vyborchomu-okruzi-v-chernivtsiakh-sotsopytuvannia.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя